سوابق کاری

مجموعه راگا:

گروه صنعتی زالو پروران راگا مجموعه فعالیت های خود را در بخش پرورش زالو ومشتقات آن به همراه رویکردی صنعتی درپیش گرفته است در این راستا این مجموعه با نگرش مدیریت نوین در کنار تحقیقات خود در بخش های مختلف مقرر کرد با مجموعه شرکت های آرمان گرایان به عنوان مشاور تجاری همراه و همقدم باشد.

مجموعه رویال:

مجموعه آسانسور و خدمات رویال با رویکردی جدید و با تکیه بر دانش و تجربه بیش از یک دهه در نظر دارد به صورت تخصصی و ویژه در قالب مشتریان خاص اقدام نماید در این راستا مجموعه شرکت های آرمان گرایان تمام تخصص خود را برای رسیدن به اهداف این مجموعه به کار میگیرد.

مجموعه حمل بار نفیس ترابر:

مجموعه حمل بار نفیس ترابربا ارائه خدمات باربری علی الخصوص در زمینه هوایی پس از تصمیم به تغییر راهبردها و راهکارهای تجاری به جمع بندی نهایی نائل آمده که مجموعه آرمان گرایان در بخش مشاوره و اجرایی همگام با این مجموعه باشد.          

مجموعه هایپر مارکت 59:

مجموعه مارکت 59 در نظر دارد با توجه به نیاز های جامعه در بخش خرید در قالب فروشگاهی خدمات خود را به شکل مجموعه هایپر مارکت به اجرا درآورد از این رو مجموعه شرکت های آرمان گرایان در این هدف امیدوار است همراه خوبی برای مجموعه مارکت 59 باشد .

مجموعه نانو شیلد:

نانو پوشش یکی از شاخه های فناوری نانو می باشد که در بیشـــتر کشور های پیشرفته یه عنوان نساجـــی تکمیلی به کار گرفته میشود. مجموعه نانو شیلد با بهره گیری از فناوری نانو توانسته است پوشش دائمی ضد آب و لک پارچه را طراحی کند و به مرحله تولید برساند، مجموعه شرکت های آرمان گرایان به عنوان نماینده رسمی فروش و بازاریابی این مجموعه می باشد.

مجموعه نمک دریایی حکیم:

مجموعه تولیدی نمک دریایی با نام تجاری حکیم در نظر دارد با فروش و آگاهی سازی جامعه از فواید این محصول نقشی به سزا در اقتصاد و سلامت جامعه ایفا نماید با این نگرش این مجموعه مقرر شد با همکاری مجموعه آرمان گرایان در نیل به این مقصود فائق آید.

مجموعه متخصصان فردا:

مجموعه متخصصان فردا با در نظر گرفتن نیازها پس از رشد روز افزون تکنولوژی فعالیت خود را در قالب آموزشگاه تعمیرات موبایل آغاز کرده البته بدیهی است با توجه به تغییر الگوریتم سلیقه ی مشتریان ایرانی در خصوص الویت تعویض تا تعمیر ،جا اندازی این فعالیت و پیشرفت روز افزون نیازمند برنامه های همه جانبه و دقیق تر دارد، پس از بررسی های تخصصی و با در نظر گرفتن نظــــــرات مدیریت مجموعه متخصصان فردا تصمیم براین شد تا مجموعه آرمان گرایان در این مسیر مجموعه فوق را یاری نماید.

مجموعه ذغال بامبو:

مجمــــوعه ذغال بامبو با واردات نوع خاصی از ذغال از منابع بامبو کشور چین در کنار حمایت از محیط زیست با توجه به ممنوعیت تولید ذغال از درختان قدم در حوزه ارائه ذغال با کیفیت و منحصـــــــــــــر بفرد شده که از این رو در کشور پیشرو و ممتاز گردیده است ، پس از بررسی های تخصصی و با در نظر گرفتن نظــــــرات مدیریت مجموعه ذغال بامبو که خود به عنوان مهندس گیاه پزشکی دارای سوابق متعدد اجرایی و پژوهشـــــی است به جمع بندی نهایی نائل آمده که مجموعه شرکت های آرمان گرایان به عنوان نماینده رسمی فروش و بازاریابی این مجموعه می باشد .

مجموعه پیک سفیر:

مجموعه پیک سفیر با تصمیم به راه اندازی و درآمدزایی در بخش تبلیغات بصورت آگهی نامه که البته بدیهی ست با تعدد مجموعه های مشــــــابه با عملکرد ضعیف و شکست خورده و با توجه به وجود چند مجموعه قدر و سابقه دار ورود به این حوضه سخت و شــــکننده است. با این تفاسیرمجموعه شرکت های آرمان گرایان رسالت خود را برای عبور از ناممکن ها و سختی ها به فراخور نیاز تغییر داده است که این تغییرات در راستای حصول نتیجه و رضایت  تجاری طرفین برنامه ریزی گردیده است.

مجموعه باریستان:

مجموعه باریستان به عنوان وارد کننده و تولید کننده محصــولات یو پی وی سی و مشتقات آن به همراه درب ها و سقف های شیشه ای و یو پی وی سی اقدام به معرفی محصولات خود به صورت جدی و متمرکز در تهران نموده است از این رو مجموعـه آرمان گرایان پس از بررسی محصولات ، بازار و شرایط رقبا به همراه جمع آوری مـــــطالب و لحاظ نظرات جناب آقای حجازی به عنوان مدیر این مجموعه به دستوری جامع و کاربردی در بخش های بازاریابی ، تبلیغات و فروش دست یافت که این راهکارها و روش ها در قالب یک همکاری تا فاز اجرا پیش خواهد رفت.

مجموعه پویا سیستم:

مجموعه پویا سیستم به عـنوان مجموعه ای در زمینه ی خدمات اینترنتی و نرم افزار حسابداری اقدام به معرفی محصولات و خدمات خود به صورت جدی و متمرکز در تهران نموده است . از این رو مجموعه آرمان گرایان پس از بررسی محصـــولات ، بازار و شرایط رقبا به همراه جمع آوری مطالب به راهکارهای جامع و کاربردی در بخش های بازاریابی ، تبلیـــغات و فروش با رویکرد برندینگ دست یافت .

مجموعه گتو:

مجموعه گـــــتو به عـنوان تولید کننده انواع فرآورده های ام دی اف اقدام به معرفی محصولات خود به صورت جدی و متمرکز در تهران نموده است و مجموعـــــــــه آرمان گرایان در راستای معرفی و لانچ محـــــصولات مجموعه گتــو پس از بررسی بازار با ارائه راهکارهای نوین اقدام به همکاری با این مجموعه نموده است.

مجموعه رسام:

مجموعه تبلیغاتی رسام در زمینه تابلوهای نئونی به صورت کاملا مکانیزه و با کیفیت عالی درسطح شهر اقدام به فعالیت نموده و برای معرفی محصول خود در بازارهای جدید همکاری را با مجموعه آرمان گرایان شروع نمود که در این راستا مجموعه آرمان گرایان با ارائه راهکارهای نوین لانچ محصول در بازار مجموعه رسام را یاری می کند.

مجموعه زرین روغن کیمیا:

مجموعه زرین روغن کیمیا با نام تجاری سیمرغ در حال فعالیت و تولید محصولاتی مانند ذرت حجیم شده ، تولید و بسته بندی روغن نباتی خام از مواد نباتی ، بسته بندی انواع خشکبار ، بو دادن انواع خشکبار است که در خصوص توزیع محصول و کسب بازار های جدید همکاری را با مجموعه آرمان گرایان آغاز نموده که در این راستا مجموعه ما بهترین خدمات را ارائه خواهد داد.